Kullanıcı Deneyimini
Maksimize Etmek İçin UI & UX

Web site tasarım süreçleri, sattığınız ürünlerin hedef kitlesi göz önünde bulundurularak ilerletilir. İçgüdüden ziyade, istatistikler verilere dayalı UX optimizasyonlarıyla, hedef kitlenizin davranış analizlerini kullanarak kullanıcı deneyimini maksimize ediyoruz.

Çalışmalarımız sırasında, sağladığınız ürün ve hizmetlerin hitap ettiği kitleyi inceliyor, en iyi müşteri deneyimi sunacak web site tasarımlarını dijital stratejilerle bütünleştirerek yapıyoruz.

Analiz aşamasında elde edilen veriler kullanılarak tasarım örnekleri çıkarıyor, tarafınıza sunuyoruz. Optimizasyon sürecini birlikte yönetiyor, en çok etkileşimi almanıza yarayacak renk ve tasarımları bütünleştiriyoruz.

Kullanıcı akışlarını inceleyerek en etkili arayüzü belirliyor, A/B testleri ile optimizasyonları tamamlıyoruz.

UX (User Experience) Nedir?

Web site tasarımı, mobil uygulama geliştirme gibi dijital platform oluşturma süreçlerinden sonra kullanıcılar tarafından tecrübe edilen deneyim UX olarak adlandırılmaktadır. UX, satış yaptığınız dijital platformların dönüşüm oranlarını maksimize etmede kullanılan optimizasyon yöntemidir.

UI (User Interface) Nedir?

UI, kullanıcı arayüzü anlamına gelmektedir. Web sitenizdeki butonların yerleri, renkleri ve büyüklükleri tasarımcımızın verdiği kararlar sonrasında belirlenmektedir. Arayüz tasarımının anlamı ise kullandığınız tüm grafik elementlerin (butonlar, görseller, çizgiler, renkler, boşluklar, sayfa yapıları) kullanıcı deneyimini iyileştirmesine yardımcı tasarımlardır.

Size Özel Teklif Alın

UI & UX Tasarım Araçları