Hizmetlerimiz

Yaratıcılık gerektiren dijital ihtiyaçlarınızı karşılamak için FastnTech’i seçerek, yüksek kalitede uçtan uca tüm web tabanlı hizmetler ve proje yönetimi kolaylığından yararlanabilirsiniz.

Piyasadaki en iyi analiz araçlarını kullanarak yatırım getirinizi maksimuma taşımak amacıyla geleceği öngörülebilir dijital çözümler sunuyoruz.

hizmetlerimiz ikon

SEO Operasyonlarıyla Görünürlülük

Organik trafiğinizi arttırmak için uzmanlarımıza danışın. Arama motoru sonuçlarında bir adım önde olarak rakiplerinizi alt edin.

hizmetlerimiz ikon

Email Yoluyla Hedef
Kitleye Erişim

E-posta üzerinden doğru hedefleme metodlarıyla müşterilerinizle doğrudan iletişime geçerek, %300’e kadar yatırım getirisi elde edin.

hizmetlerimiz ikon

Dijital Pazarlama
Danışmanlığı

Dijital kanallarda en doğru stratejiyi belirleyin. Tüm dijital pazarlama faaliyetleri süreçlerinden maksimum getiriye ulaşın.

hizmetlerimiz ikon

Hedef Odaklı Google Ads Çalışmaları

Potansiyel müşterilerinizin yaptıkları aramalar doğrultusunda reklam çözümü sağlayın. Doğru anahtar kelime stratejisiyle başarıya ulaşın.

hizmetlerimiz ikon

Web Tabanlı Uygulama Geliştirme

Talep ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda web tabanlı uygulamalar geliştirin. Maksimum verimi elde ederken, maliyetlerinizi düşürün.

hizmetlerimiz ikon

Kullanıcı Deneyimi İçin
UI & UX Tasarımı

Kitlenizin davranış analizlerine göre kullanıcı deneyimini UX tasarımıyla iyileştirin. Kullanıcı akışlarını inceleyerek en etkili arayüzü belirleyin.

hizmetlerimiz ikon

Benzersiz Mobil
Uygulamalar

FastnTech ile ilgi çekici mobil uygulamalara sahip olun. Her zaman müşterilerinizin cebinde durarak doğrudan iletişim kurma imkanı edinin.

hizmetlerimiz ikon

Yenilikçi Görsel
Tasarımlar

İlham veren profesyonel tasarımlara sahip olun. Görsel kompozisyonlarla hemen çıkma oranınızı düşürün, sosyal medya etkileşiminizi artırın.

hizmetlerimiz ikon

Farkınızı Ortaya Çıkaran Fotoğraflar

Kataloglarınız, web siteniz, projeleriniz, ürün ve hizmetleriniz için etkili fotoğraflar çekin. Özgün fotoğraflarla rakiplerinizden ayrışın.

hizmetlerimiz ikon

Hikayenizi Anlatan
Tanıtım Filmleri

Rekabetin kıyasıya olduğu sektörlerde, tanıtım filmiyle bir adım önde olun. Markanızın hikayesini hedef kitlenize yansıtan videolar yayınlayın.

hizmetlerimiz ikon

Viral Sosyal Medya
Filmleri

Markanızın medya varlığına güç katmak, marka imajınızı maksimum seviyeye çıkartmak için sosyal medya kanallarında filmler yayınlayın.

hizmetlerimiz ikon

Pozitif Duygular
Yansıtan Logolar

Faaliyet alanınız ve kaliteniz hakkında bilgi verici nitelikte logo tasarımlarına sahip olun. Kurumsal imzanız sizi doğru bir şekilde temsil etsin.

hizmetlerimiz ikon

Hedef Odaklı Sosyal
Medya Reklamcılığı

Müşteri edinimi, müşteriyi elde tutma, müşteriyi yeniden kazanma gibi dijital faaliyetlerde sosyal medya reklamcılığını tercih edin.

hizmetlerimiz ikon

Yeni Nesil Sosyal
Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetiminizi doğru bir biçimde yaparak müşterilerinizle doğrudan iletişime geçin. Kampanyalarla satış dönüşümlerinizi arttırın.

hizmetlerimiz ikon

Profesyonel Web Site
Yönetimi

Firmanızın ihtiyaç duyduğu içeriksel ve yazılımsal desteği edinin. Web sitenizin profesyonelce yönetildiğine emin olun.

hizmetlerimiz ikon

Web Site Geliştirmeleri

Web sitenizin mobil uyumlu, KVKK gizlilik ilkelerine uygun, kullanıcı dostu, dönüşüm optimizasyonunu destekler nitelikte olduğuna emin olun.

hizmetlerimiz ikon

Etkili Web Sitesi Oluşturma

Kullanıcılarınızın tekrar ziyaret etmek isteyeceği ilgi çekici web siteleri oluşturun. Markanızın online itibarını doğru konumlandırın.

Müşterilerimizin Gözünden FastnTech