Hakkımızda

Firmamız şirketlere, devlet kurumlarına ve kar amacı güden veya gütmeyen tüm kuruluşlara web tabanlı hizmetler vermek amacıyla kurulmuştur.

Yazılımcılardan, dijital pazarlama uzmanlarından ve tasarımcılardan oluşan kadromuzun en temel özelliği konularına hakim olmanın yanı sıra, yönetici pozisyonundaki çekirdek kadronun tamamının firma ortağı olmasıdır.

İnternet dünyasında varlık göstermeniz, trafik ihtiyaçlarınızın doğru şekilde karşılanması, hedef kitlenize ulaşarak sadık bir müşteri kitlesi yaratılması amacıyla yaptığımız çalışmalarla sizi zirveye taşımaya hazırız.

Pazarlama stratejilerimizi işletmenizin hedefleri doğrultusunda geliştirerek sonuç odaklı çözümler üretiyoruz. Dijital kampanyaları, müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, en yüksek dönüşüm elde edecek şekilde oluşturuyoruz.

Dijital dünyadaki güncel gelişmelerden haberdar olmak adına global kaynakları düzenli takip ediyoruz. Kullanıcılarınıza doğru pazarlama mesajıyla ulaşabilmeniz için alışılmışın ötesinde stratejiler geliştiriyoruz.

Müşterilerimize web site geliştirme, e-ticaret, güvenlik, SEO, içerik yönetimi ve arama motoru reklamcılığı için doğru araçları sunuyoruz.

Hedeflemesi doğru yapılmış ücretli reklam kampanyalarından, özgün mobil uygulama geliştirmelerine kadar markanızı çevrimiçi kitleye en sürdürülebilir şekilde bağlamak için yenilikçi yollar arıyoruz.

Müşterilerimize şeffaflığı taahhüt ediyoruz. Başarıya giden yolda karşılaşılan zorlukları ve edinilen sonuçları raporluyoruz. Sizlere kattığımız uzun vadeli değeri nasıl sağladığımız konusunda açık oluyoruz.

Bizimle gelişin, büyüyün, dönüşün.

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

Bizi Rakiplerimizden Ayrıştıran Özelliklerimiz

Misyonumuz

Kanıtlanmış ve pratik en son teknolojileri kullanıyoruz. Misyonumuz dijital gelişim sürecini sizin için kolaylaştırmaktır!

Vizyonumuz

Vizyonumuz, müşterisinin istekleri doğrultusunda, şeffaflık politikasıyla büyüyen ve gelişen bir marka olmaktır.

Keşfediyoruz

Projelerimize, kapsamı ve gereksinimleri anlayarak başlarız. Bu çalışmalar, aynı bakış açısında olduğumuza emin olmak için, sizinle yakından çalışarak gerçekleştirilir. Bu noktadan sonra sizinle iyi arkadaş olacağız.

Hedeflerinize Odaklanıyoruz

Hedefiniz daha fazla gelir elde etmek, daha fazla müşteri edinmek veya kar marjlarını artırmaksa, FastnTech'in internet ve sosyal medya pazarlama yaklaşımı sizi hedeflerinize götürecektir.

Planlıyoruz

Tarafımızca ücretsiz gerçekleştirilecek analiz sonrasında, bir başlangıç ​​​​toplantısı yapacağız. Ardından projenizi özetleyecek, kilometre taşları oluşturacağız ve proje öncelikleri üzerinde sizinle anlaşacağız. Bundan sonra artık vizyonunuzla uyumlu ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak stratejik bir planımız olacaktır.

Zamanında Teslim Ediyoruz

Yapılan tüm çalışmalar, sizin de onayınız alındıktan sonra uygulamaya alınır. Süreç içerisinde varsa yeni talepler dikkate alınır, ilaveler yapılır. Faydası olacağı düşünülen yenilikler hayata geçirilir. Yani süreçler, dinamik ve koordineli bir yaklaşımla yönetilir.

Sizinle Tanışmak İsteriz

Websitenizi ücretsiz analiz edip sonuçları sizinle paylaşalım.